Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Simič izterjal denar od Zavrla?

Strani: 1

anon-131599 sporočil: 89
[#136177] 01.10.07 09:59
Odgovori   +    0
Se hecate ? Zavrla ni več v Sloveniji, država pa mu vroča odločbo za vračilo DDV ? Ker mi davčni postopek ni popolna neznanka, obenem pa tudi prekleto dobro vem, kako DURS ravna v ostalih primerih, ko zavezanci nanjo naslovijo zahtevek za vračilo DDV, se mi postavlja vprašanje (na katero pa seveda odgovor že vem): kako se je sploh lahko zgodilo, da je DURS nekemu osebku brez predhodnega preverjanja upravičenosti zahtevka za vračilo DDV sploh lahko vrnila 600.000 evrov ?
anon-125212 sporočil: 279
[#136240] 01.10.07 12:24
Odgovori   +    0
Ja,to se tudi jaz sprašujem.Nekje sem že pisala kako izgleda,če želiš denar od Durs.
Priletijo,ti naredijo hitro kontrolo DDV in te opozorijo,:ja sa lahko zahtevate nazaj v tem primeru,vendar vedite,dokler ne bomo pokasirali vsega tega DDV-ja preko najemnin ali dejavnosti v teh nepremičninah,vas bomo kontrolirali.Pa se odločite.
In kdor jih ne želi videti,potegne zahtevek nazaj,kdor ima scenarij pripravljen,da jo bo zbrisal,pa vzame denar in jo zbriše.
Država pa v tem primeru,ko so vpisane hipoteke(lahko fiktivne) firmo blokira,pa jo toži in če ni denarja ,ga še bog ne vzame.
Stavim,da se bo tukaj zgodilo nekaj podobnega.Tega denarja več ne bodo videli.
anon-3306 sporočil: 720
[#136768] 02.10.07 10:52
Odgovori   +    0
Zavrl nima zavor!

e-Driver

Strani: 1