Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 08.09.2016 09:14
[novica]
> [LukaaAabb]
> povem vam da imam raje klasični taksi kot pa uber in vse to naj ga uporablja tisti ki ga želi jaz ga ne bom !
meni je v vseeno, kako pokličem taksi. sam sem s svojim uberjem (geslo taxi v tlf imeniku) zelo zadovoljen. cena 15 evrov za 20 km do doma pa se mi zdi sprejemljiva. če bo uber cenejši, ga bom z veseljem uporabljal...koliko bo cenejši, ali bo ob taki ceni ostalo še komu kaj za kruh, bencin in podobne malenkosti, to pa je drugo vprašanje. in težko rečem, da ni moj problem, ker nižanje cen v nedogled je en tak bumerang, ki zna prej al slej tudi mene usekat po buči.
novica
.. čuj, Novica ... evo, mene pa bolj od nižje cene prevoza zanima, kdo mi garantira, da bo Uberjev voznik partner mene vozil naokoli z 0,0 promila alkohola v riti ... OK, sicer mi tega tudi za taksista noben ne garantira, ampak taksistu vseeno malo bolj zaupam, ker se taksist tudi brez morebitne nesreče poslovi od svoje službe, če ga dobijo s samo enim pirom v riti, toti Uberjev voznik partner - če prav razumem - pa s lahko še naprej preživlja s svojim osnovnim poklicom, tudi če nesrečo povzroči ...

P.S.: hecna se mi zdi naivnost - ja, butaste - raje, ki bi za en evro riskirala svoje življenje, ne da bi se prej pozanimala, kaj vse se dejansko skriva "zadaj" ...