Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Matjaž Kovačič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

GV-0633 sporočil: 508
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Matjaž Kovačič
[#2518789] 06.05.15 15:54
Odgovori   +    5
Tudi jaz si želim, da se lopove, ki so obkradli državo v stilu pajdaškega kapitalizma zapre. Pri Kovačiču pa gre izključno za škodovanje Janši in nima veze z dejanskimi krajami, V bistvu je človek trenutno nekakšna kolateralna škoda, ki pa bo s časom na sodiščih vse splahnelo in utihnilo, le Kovačič bo uničen in zagrenjen. Kdor ima spominski spomin se bo spomnil, da sta bila nekdanji šef NLB Kramar in Drnovšek tako rekoč soseda in sta se vsak teden redno dobivala. Pa spomnimo se Veselinoviča, ki ni takoj pokleknil pred finančnim ministrom in je čez štiri mesece letel, pa vse te direktorje NLB, ki so na telefonske klice - ne samo predsednika vlade, pač pa politikov, dajali kredite brez pokritja svojim strankarskim kolegom tajkunom. Zdi se mi, da v primeru Kovačiča lahko primerjam s prometno nesrečo avtobusa, kjer bo obtožen eden od potnikov, voznik pa bo oproščen, prav tako vsi, ki so avtobus tehnično pregledali in ga poslali na vožnjo. Žal je pajdaški kapitalizem s podporo pokvarjenih politikov in suportom pravosodja, uničil naše blagostanje in prihodnost. Kovačič ni ukradel 8 miljard, ki so se odtekle iz slovenskih bank v roke lopovom. Nekje zraven je bil. Če se pa še spomnim udbovskega zasliševanja novinarja AKanala, ko je ves živčen in bled zasliševal Kovačiča kot kak gestapovec, te pa vse mine. Kdaj bo poklical na Akanal Kramarja, pa Medjo, pa vse tiste glavne lopove. Res bedno je vse skupaj. najbolj si pa želim, da že enkrat nehate kazat Janšo vsak dan. Že od leta 2008 ga gledam na vseh poročilih in v časopisih vsak dan in se mi že prikazuje v sanjah. Malo pomislite na to, da to ni dobro, ker vsak ve, da v Sloveniji vlada partija in potomci njene avantgarde že od leta 1942 in da je bil Janša s svojo vlado samo muha enodnevnica. V tistih nekaj letih vladanja ni mogel narediti veliko, to, da ga pa gledam vsak dan in da je kriv tudi za točo in velik sneg, pa gre čez mero.