56 sek
Nemški prometni minister bo testiral samovozeči tovornjak družbe MAN
12 min
To so prihajajoči Volkswagnovi avtomobili, ki jih ne bo poganjala elektrika
43 min
Najbolj brani članki danes
2 uri
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec! 1
3 ure
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
4 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
4 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
5 ur
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
6 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
6 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
6 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
6 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
7 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
7 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
7 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
8 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
8 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
8 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
9 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
9 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.182
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2421732] 03.07.14 16:55 · odgovor na: najobj (#2421677)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 03.07.2014 16:56
[najobj]
> Kolikor vem admini nimajo vpogleda na tvojo shit listo, ampk ti tudi na besedo verjamem, kar pa v ničemer ne spremeni moje teze, da imaš na razpolago vsa orodja, če jih pa ne želiš uporabljat, je pa to povsem tvoja stvar.

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Črt (= admin) naredil toti forum, da s takšnimi in drugačnimi povezavami med podatki v različnih tabelah forum deluje, kot pač on hoče, da deluje, ob tem pa nima vpogleda v te podatke ... eh, jebiga ...
admini lahko naceloma vidijo, kar leze in gre. tudi na primer zasebna sporocila (na dnu katerih je posebno opozorilo prav o tem), etc.

kar ne pomeni, da admini cel dan prezivijo zakopani v forumske podatke. zelo dalec od tega. ker je forum zelo dalec od tega, da bi bil tako pomemben.

nego, slusaj vamo.

kralj gustav se je odlocil, da sprejema moj predlog, naj se novi ignore izvede kot opcija. ki si jo lahko vklopis, ce pa si je ne, potem velja stari, dosedanji ignore, kot ste ga vsi ze vajeni.

torej, po najnovejsem bo tako:

- ignore dela kot od zdavnaj;

- CE pa si rocno vklopis super-ignore, POTEM tisti, ki jih ignoriras, ne vidijo tvojih postov.

torej dobra novica za vse, ki jim nova zadeva ni vsec.

kdaj bo to izvedeno?

verjetno nekoc danes zvecer ali prva stvar jutri zjutraj.