Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
čas vnosa: 26.12.13 13:37
[Kimsky]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [Kimsky]
> > Jaz pa mislim, da bi levico morali pustiti.
>
> Zadnji cas je, Kimsky - zakaj? Kar se mene tice, si shit listed, pinko.

Nisi prebral do konca.
Levico pustiti, ko in če sploh se bo pri nas pojavila.
Ker pač mislim, da ima vsak pravico do svojega mnenja, do svoje vere, dokler s tem ne buzerira vseh okrog sebe. Zato je treba naše levake prepovedat.
V naglici sem te pozabil shitlistati, kar je dobro. Namrec, nikakor te nisem nikdar imel za worshipperja demosoc kultov, ki fizicno in ekonomsko koljejo Slovenca ze dobrih 70 let. Nasprotno, imel sem te za zelo razumnega cloveka, ki ceni clovekovo svobodo in podjetniski duh (podjetniski v najsirsem pomenu besede, kot ga definira tudi slovar). In te imam za takega se sedaj.

Ravno zato ne razumem, zakaj mislis, da lahko levica obstaja na kakrsenkoli drugacen nacin, kot tako, da buzerira, zatira in marginalizira doloceno skupino ljudi - redno tisto, ki je sposobna ziveti cloveka dostojno zivljenje kot produktiven in odgovoren individuum, ne kot clan brezimne drhali, ki ji je vse, kar je spodobnega, tuje?

Zakaj mislis, da bi bila lahko esenca levice karkoli drugega kot omenjam zgoraj? To je pomembno vprasanje, na katerega bos moral odgovoriti (vsaj sebi), ce ze menis, da je treba levico (ter anofelesa in HIV) pustiti (v vsaj majhnih, za naravno ravnotezje potrebnih kolicinah).

Drzi, da so nasi levaki ekstremisti v tem pocetju - kjer so levaki manj esktremni, so le zato, ker jih trse (a se vedno premalo trdo, ocitno, ce pogledava npr. Francijo) drzijo na ketni. Manj trdo kot jih drzijo na ketni, bolj trpi clovek. Ce moras torej neko skupino ljudi in idej stalno drzati na ketni, gre po mojem za nasilne ekstremiste, ki pa ne morejo biti zazeljeni v nobeni druzbi. Tako kazejo dejstva in zgodovina.

Pa brez zamere in lep pozdrav.