Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tina Maze tretja v veleslalomu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
[Glavni forum] Tema: Tina Maze z veleslalomskim bronom iz St. Moritza
[#2294282] 16.12.13 15:42 · odgovor na: (#2294125)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.12.2013 15:44
[petunia]
> [najobj]
> > [petunia]
> > > [kirman69]
> > > > [petunia]
> > > > > [aktion]
> > > > > > [petunia]
> > > > >
> > > > > >
> > > > > > Čuj, ne vem, kdo jo jezi, ampak že nekaj časa se ji na obrazu vidi, ta je totalno razp...ena in tokrat ji je uspelo to obrnit v svojo korist.
> > > > >
> > > > > Da, da, veliko se vidi na obrazu, šs več pa v šalci kofeta.
> > > >
> > > > Kaj točno te muči, šef?
> > >
> > > Kaže, da te je folk že prokužil, heh
> > >
> > > šlogarca, press
>
> > Izgleda res, za razliko od tebe, ki si očitno še vedno nerazumljen in te ima zato 113 ljudi na šit listi.
> ... čuj, kako nerazumljen sem šele jaz, ki me ima 132 ljudi na šit listi ...
>
> P.S.: moram priznati, da sem kar zadovoljen, da me ima totih 132 razumnikov na šit listi, ker bi me sicer poleg standardnih dežurnih forumskih kretenov vsakokrat zminusarilo še dodatnih 132 ljudi, ki me zdaj ne more brati, ker me ima na šit listi ...
Se bojim, da si ti tole malce preveč poenostavljeno razlagaš, kot je črkasti enkrat lepo razložil, to da nekoga daš na šit listo je political statment, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinjaš, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bereš in ocenjuješ več njegovih postov.
... alzo, v resnici je tako, da ti mene ignoriraš in bolj kot me ignoriraš, bolj me bereš in minusariš ... khmm, ker da bi me ob globokem nestrinjanju plusarila, mi je še težje razumljivo kot tole prej, kar mi itak ni razumljivo ...
Kar se pa minusov tiče, še parkrat greš spat pa jih bo Deda Mraz za vedno odnesel, potem boš pa ti še veliko bolj zadovoljen.
... alzo, je Božiček še fraj ? ... uhh, sem si zdaj oddahnil ...