Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

anon-201487 sporočil: 703
[#1852252] 18.10.12 16:25 · odgovor na: mataj18 (#1851900)
Odgovori   +    8
Realnost kaže v popolnoma drugo smer. Kar sanjaj naprej..... lp
mataj18 sporočil: 5.000
[#1852258] 18.10.12 16:31 · odgovor na: anon-201487 (#1852252)
Odgovori   +    3
[FIN-226000]
Realnost kaže v popolnoma drugo smer. Kar sanjaj naprej..... lp
Realnost ti bo pokazala, ko boš šolstvo in zdravstvo krepko plačeval, ali pa boš imel neizobražene otroke in zanič zdravje!

Zdaj pa izbiraj!

Lp, mataj18
mataj18 sporočil: 5.000
[#1852259] 18.10.12 16:33
Odgovori   +    5
Stanislav Kovač. Kdo pa je sedaj to? SDS je kupil še enega ekonomista, da bo trobil v njihov rog. Nihče od klerikalcev ni udrihal čez Štruklja lani, ko se je pogajal s prejšnjo vlado. Sedaj, ko zagovarja popolnoma ista stališča , pa je kar naenkrat največji luzer, da ne rečem kriminalec. Kje pa je bil tale Stanislav Kovač lani, ko je Janez Janša, tudi s pomočjo Štruklja, rušil nujne reforme. Sedaj pa človek ne sme več biti levičar. Kot da je to kaznivo. Seveda je nujno potrebno zrušiti to razvpito klerikalno vlado, ker nas bo sicer podarila Vatikanu. Na vsak način pa preprečiti ustanovitev Komisije za upravljanje s premoženjem in slabo banko.

Lp, mataj18
anon-267471 sporočil: 27
[#1852261] 18.10.12 16:34
Odgovori   +    11
Kučan je vir zla že sam po sebi obseden z oblastjo! s svojimi kvazilevimi lopovovi!!!
bc123a sporočil: 48.253
[#1852276] 18.10.12 16:45 · odgovor na: anon-273776 (#1852241)
Odgovori   +    4
[Pepi13]
> [yuslocan]
> > [kura1a]
> > yuslo ima že rezerviran sedež na enemu od brezplačnih avtobusov za mb, tako kot za dražgoše in koper pred nedavnim !
> > pa sendvič tudi !
> > o golažu še tečejo pogajanja.
>
> Da ne bo pomote, jaz plačam cel avtobus, jaz plačam sendviče za cel avtobus, za golaž pa sem že naročil v Maribor, da ga pravočasno pripravijo..... ha, ha, ha.......

Bodo tam tudi botri?

primorski-panterji.i...wp/?p=2174
Spodnja slika je monster iz Dooma (ali Quake).
mataj18 sporočil: 5.000
[#1852283] 18.10.12 16:50
Odgovori   +    1
anon-174423 sporočil: 256
[#1852285] 18.10.12 16:50 · odgovor na: bc123a (#1852276)
Odgovori   +    4
[bc123a]
> [Pepi13]
> > [yuslocan]
> > > [kura1a]
> > > yuslo ima že rezerviran sedež na enemu od brezplačnih avtobusov za mb, tako kot za dražgoše in koper pred nedavnim !
> > > pa sendvič tudi !
> > > o golažu še tečejo pogajanja.
> >
> > Da ne bo pomote, jaz plačam cel avtobus, jaz plačam sendviče za cel avtobus, za golaž pa sem že naročil v Maribor, da ga pravočasno pripravijo..... ha, ha, ha.......
>
> Bodo tam tudi botri?
>
> primorski-panterji.i...wp/?p=2174

Spodnja slika je monster iz Dooma (ali Quake).
To je najmogocnejsa posast iz dooma, na zadnji stopnji .. z uzitkom sem ga ubijal

sram te bilo, da ne ves ! ;-D
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852296] 18.10.12 16:54 · odgovor na: anon-124452 (#1851597)
Odgovori   +    4
[yuslocan]
> [Maj]
> > [yuslocan]
> > > [Maj]
> > > Zanimivo, ko so sindikati metali hlode pod noge Pahorju jih ni pa nihče kritiziral.
> >
> > Tudi Finance so takrat bile na strani sindikatov. Iskali so afere in rušili Boruta.
> >
> > Zdaj Peter pričakuje plačilo.
>
> Ravno to mi je zanimivo.
>
> Časopis, ki je bil lani najbolj proti reformam, jih zdaj vneto podpira.

Očitno so Finance politično opredeljene za princa teme. Domnevam po ambicijah urednika. Saj ne rečem, včasih napišejo prispevek o aferah v vrstah SDS. Ampak zelo hitro, v parih urah, ga umaknejo iz udarnih pozicij, nekam v kot, skrijejo in celo premaknejo med plačljive, da ne prideš zraven. Kako to preveriš? Preglej negativne prispevke o SDS pa boš videl zelo malo komentarjev. Podtaknejo novo afero, včasih si celo izmislijo kaj o Jankoviču. Saj Jankovič ni čist, tudi on zasluži svojo porcijo od pravosodja, ampak da Finance lažejo, kako je v garaži pod Kongresnim trgom plesen in vlaga, se da hitro preverit.

V Sloveniji smo ujetniki ideoloških delitev zaradi borbe za oblast premetenega politika.

Ampak verjamem, da se v življenju vse enkrat plača za nazaj. Menda trojno.
Držim pesti, da se uvede višji DDV tudi za časopise.

Bo morda končno tudi kak janšev časopis propadel.
anon-201487 sporočil: 703
[#1852300] 18.10.12 16:55 · odgovor na: mataj18 (#1852258)
Odgovori   +    8
se vidi, da nimaš pojma kje tičijo glavni problemi. Strici pa ti nočejo povedati.
lp
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852305] 18.10.12 17:00 · odgovor na: anon-247964 (#1851675)
Odgovori   +    8
[kugy]
Kot sem že dejal, ni mi povsem jasno kaj hočejo "štruklji", krvavo revolucijo in nazaj enopartijski sistem ali trojko in vsaj delen konec suverenosti države? Te očitno ne marajo, še več sovražijo lastno državo. Njim je le za oblast, torej, če je nimajo, potem tudi države ne potrebujejo.
Hočejo, da ima balkanska mafija svojo kolonijo Butalcev, ki jim služi za molzenje, za njihovo življenje na veliki nogi, hočejo teritorij kjer je doma brezpravje, sodna veja oblasti jim gleda skozi prste in za svoj kriminal ne odgovarjajo nikomur. Medtem pa isti mafijci lovijo navadne državljane za vsak najmanjši prekršek. Medtem pa Butalcem uspešno glumijo socialno čuteče ljudi, ki trpijo z revnimi, medtem ko istočasno grabijo v svoj žep milijone.
anon-96090 sporočil: 1.218
[#1852310] 18.10.12 17:05 · odgovor na: mataj18 (#1852258)
Odgovori   +    11
Realnost ti bo pokazala, ko boš šolstvo in zdravstvo krepko plačeval, ali pa boš imel neizobražene otroke in zanič zdravje!
Realnost je, da imamo 45 + 22 za en qrac šolstvo in zdravstvo, da vsaka reforma to še poslabša, (car uničevanja šolstva je bil Gaber). In realnost je, da že ves ta čas drago plačujemo šolstvo in zdravstvo, golazen se pa redi.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852313] 18.10.12 17:07 · odgovor na: anon-124452 (#1851454)
Odgovori   +    4
[yuslocan]
> [Maj]
> Zanimivo, ko so sindikati metali hlode pod noge Pahorju jih ni pa nihče kritiziral.

Tudi Finance so takrat bile na strani sindikatov. Iskali so afere in rušili Boruta.

Zdaj Peter pričakuje plačilo.
Peter je že zdavnaj dobil plačilo, ni tako neumen, da bi kar delal za nekoga, ki mu bo samo obljubil, da bo nekoč morda dobil Delo...
anon-231263 sporočil: 1.165
[#1852316] 18.10.12 17:10
Odgovori   +    0
res smo ubogi, slovenci. mogoče smo pa res z marsa.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852320] 18.10.12 17:12 · odgovor na: anon-178479 (#1851684)
Odgovori   +    3
[Aleister]
> [kafos]
> Za predsednika vlade imamo kriminalca, problem so pa sindikati. Ja, to bo.

Ne bo. Problem so taki misleci kot si ti. Za tako izjvo, pa bi bilo prav, da bi te predsednik vlade tožil. Bi potem na sodišču dokazal svojo trditev in pomagal onim tožilcem, ki se že šest let mantrajo, da bi našli kak dokaz. Ali ga mogoče imaš ti? Nimaš, ker bi ga drugače že obelodanil.
Predsednik vlade bi moral potem obvezno priti na sodišče in pričati kako hude duševne bolečine ima zaradi tega komentarja.

Ker pa se sodišča očitno boji kot hudič križa pa raje ne bo nikogar tožil.
mataj18 sporočil: 5.000
[#1852321] 18.10.12 17:13 · odgovor na: anon-201487 (#1852300)
Odgovori   +    2
[FIN-226000]
se vidi, da nimaš pojma kje tičijo glavni problemi. Strici pa ti nočejo povedati.
lp
O, še kako dobro vem. Vedo tudi drugi, vendar se jim je sedaj ponudila možnost najti grešnega kozla. Na te fore pa jaz ne padam. Sem že precej časa v tem "BIZNISU".

Lp, mataj18
mataj18 sporočil: 5.000
[#1852326] 18.10.12 17:18 · odgovor na: anon-96090 (#1852310)
Odgovori   +    3
[Damjan2006]
>Realnost ti bo pokazala, ko boš šolstvo in zdravstvo krepko plačeval, ali pa boš imel neizobražene otroke in zanič zdravje!

Realnost je, da imamo 45 + 22 za en qrac šolstvo in zdravstvo, da vsaka reforma to še poslabša, (car uničevanja šolstva je bil Gaber). In realnost je, da že ves ta čas drago plačujemo šolstvo in zdravstvo, golazen se pa redi.
To, kar do sedaj plačuješ je nula(nichts), Ko bo vse sprivatizirano, se boš spomnil na dobre stare čase. Vem jaz dobro, kam pes(JANŠA) taco moli.
Ti boš pa to zvedel pozneje in takrat ne bo prijetno.

Lp, mataj18
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852327] 18.10.12 17:19 · odgovor na: pcs (#1851743)
Odgovori   +    6
[pcs]
> [jezst]
> > [pcs]
> > Naj že pride končno Zoki, da bo šlo dokončno vse v tri PM.
> >
> > Naj dobijo butalci servirano za kosilo tisto kar hočejo in naj požrejo ves drek do zadnje žličke.
> >
> > M
>
> Ja, pa vsi "nebutalci" tudi. Pa saj že požiramo konkretno... Si kaj točil gorivo zadnje čase?

Jaz vidim samo dve rešitvi:

a.) Izhodna strategija, ki jo bo letos prakticiralo 12-15.000 Slovencev (8000 jih je že šlo).
b.) Strategija nizkega štarta; v pripravljenosti s spakiranimi kovčki čakaš kaj bo in po potrebi expresno odpizdiš iz tega Avglijevega hleva

Jebo vas zombi, a se ni dalo takoj po osamosvojitvi skopirat avstrijskega ali nemškega sistema, ne, mi smo pametni u 3 pm, mi znamo vse bolje sami.

M
Matr si brihten.

Če bi skopirali nemški sistem, potem osamosvojitelji ne bi mogli obogateti in si prihvatizirati vse od a do ž-kot recimo bavčar pa šešok, ki sedaj prodaja pametne kitajske semaforje "našemu" kanglerju v MB.

Ali pa se proglasiti za dosmrtnega kralja kot npr. janša.
Še najmanj ima od osamosvojitve Peterle, ki ima le šest jurjev neto plače kot poslanec v Bruslju...
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852330] 18.10.12 17:22 · odgovor na: anon-178479 (#1851827)
Odgovori   +    3
[Aleister]
> [Maj]
> Zanimivo, ko so sindikati metali hlode pod noge Pahorju jih ni pa nihče kritiziral.

Pahor se z sindikati sploh ni hotel pogovarjati.
Ljubi Bog, dve leti se je pogovarjal pa ni skoraj nikamor prišel-potem je imel pa vsega dovolj in je reforme dal na glasovanje.

Sedaj pa za razliko od janše in sindikatov lahko mirno pogleda vsakemu v oči in mu reče dobro sem vam hotel pa me niste hoteli poslušati....

www.youtube.com/watc...dKEqcJ7kMM
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852333] 18.10.12 17:27 · odgovor na: anon-231230 (#1851927)
Odgovori   +    1
[vinopivec]
> [dillinger]
> > [denac]
> > > [jazorit]
> > > Štrukelj uživa v javnem nastopanju, bil je v nadzornem svetu KADa, je državni svetnik, skratka uživa privilegije, ki so mu dodeljeni.
> > > A če hočemo dobro Sloveniji ga mora nekdo ustaviti! Takoj!
> > > Javni sektor do danes ni občutil nikakršne krize. Plače, ki jih prejemajo učiteljice so norčevanje iz celotnega realnega sektorja.
> >
> > Da! In zato je po vseh režimskih medijih toliko nabijanja o revščini in lakoti. Seveda iz javnega sektorja nihče ni reven in lačen.
>
> včeraj zvečer odprem teletext, in ne morem verjet kaj pišejo... članek z naslovom Pod pragom revščine živi 19,3% Slovencev, v članku pa je pisalo med drugim, pazi to, da se bodo družine z enim brezposelnim staršem in drugim staršem zaposlenim v javnem sektorju znašle pod pragom revščine - če ni to spet neka prikrita propaganda Štrukljeve bande, potem pa tudi ne vem... žal danes članka ne najdem več.


Spomni se časov kratkotrajne Bajukove vlade (ali je bil še Peterle?), ko je partijska aktivistka Lada Zei vsako jutro na Valu 202 začenjala predstavitev aktualnega Dela z "Dobro jutro, revščina". Iste metode z več ali manj istimi plačanimi morilci.

Ta drek si zasluži pravično in učinkovito zakonodajo, ki je pa žal še dolgo ne bo.
Hvala lepa za tako demokracijo, kjer ne bo mogel vsak povedati kar misli.

Pol milijona polnoletnih ljudi v tej državi živi z manj kot 500 evri na mesec in potem ne bi smeli niti govoriti o revščini????

Hvala lepa za tako demokracijo kot je v severni Koreji.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1852341] 18.10.12 17:31 · odgovor na: Gustl (#1851980)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [Ambroz2]
> > [Gustl]
> >
> > Problem je še nekje: praktično ne poznam učiteljice, zdravnika, policista, javnega uslužbenca, ki ne bi točno in jasno vedel, ...
>
> Ni problem v učiteljici, zdravniku, policistu, javnem uslužbencu. To so delavci, ki imajo svoje vodje, menedžerje. Lahko si menedžerjem ne upajo povedati (strah pred posledicami) ali pa jim povedo, pa ni učinka.
>
> V obeh primerih je problem v direktorju učiteljice, direktorju zdravnika, direktorju policista, direktorju javnega uslužbenca.

Ja, to je the easy way out - nič nismo mogli naredit, saj smo vendar zgolj uslužbenci. Ne kupim. Pa niti ne govorim, da bi moral povedat nadrejenim. Kaj? Da kradejo?

Ne trdim, da je enostavno, ne trdim, da bi bilo v večini primerov sploh učinkovito, trdim, da precej ljudi veliko ve pa so tiho, ker jim je to udobneje. In potem se čudijo, da se nič ne zgodi in da gre vse v Q.

Sem imel zadnjič s kolegom zdravnikom debato, ki mi je jamral, da ni problem v previsokih plačah zdravnikov (kar se strinjam), ampak v neučinkoviti organizaciji in korupciji pri nabavi materiala, pri čemer pozna konkretne primere.

In kaj boš naredil, ga vprašam? Nič, šel bom operirat. Prav, pa pojdi, samo ne jokaj mi, da imaš 10% nižjo plačo. S tem, da lahko on popizdi in gre v tujino. večina uradnikov ne more.

In takih primerov iz prve roke poznam (kaj šele kolegi v redakciji) precej.

Če nekdo ne zine, se ne bo zgodilo nič.
Saj Erik Brecelj to veselo razlaga naokrog.

In je morda kakšen učinek?

Prejkoslej ga bo infarkt, če ga ne bodo že prej kako drugače odstranili tako kot so tega fanta, ki je naredil ta spot:
www.youtube.com/watc...cLII3owi5o
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1852348] 18.10.12 17:38 · odgovor na: anon-263608 (#1851739)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-242092 18.10.2012 17:39
[cogo]
ti gnoj ki si napisal ta clanek se zavedaj da nas je v javnem sektorju vecina ki ne dobimo za garasko delo niti minimalno placo z vsemi dodatki komaj zlezem do minimalca in to je zade kreten dobra placa ko serjes po vseh nas delavc ih prvo napisi kdo je kdo .ce ima moj vodja ali direktor par tisocakov za nedelo kar je res ne meci mene v isti drek .zato te se enkrat gtnioj bedni opozarjam da predno napises tak drek malo premislis ce imas z kom misliti . res si imbecil kretenski .rad bi te osebno spoznal in vtakni si svojega struklja v rit ker se ta gnoj ne poteguje za nas ki garamo za take bednike kot je on in ti .pa malo se vzemi v roke in ce imas z kom misliti zacni zo uporabljati drugic napisi kdo je kdo in ne me tlacit v isti drek z javnimi lopovi kar ne oporekam da jih je ogromno .
Glej ga, glej ga, mikija, kaj si se pa tako razpetelinil? Jaz ti dajem tvoj minimalec, jasno? Ako pa je minimalec, ki ti ga dajem, zate preminimalen, ti predlagam, da si najdes (donosno) delo namesto sluzbe. Glede tvojega direktorja pa nic ne dvomim, na MOL so cele horde ljudi, ki ne pocno NIC, imajo pa veliko dela s tem, da ustvarijo vtis, da so strasno bizi - to vem iz prve roke, zadevo sem vec kot pol leta opazoval cisto od blizu. Pa niti slucajno niso vsi direktorji ali nacelniki oddelkov, pretezno gre za srednji meglomesalski kader, ki ga neprostovoljno zivim.

S strukljem in hujskaci vobce pa vem, kaj je storiti. Detajlov ne bom opisoval, bi bilo pa primerno in vzgojno, ce bi se zadeva odvijala na Stozicah, z live TV prenosom.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1852352] 18.10.12 17:40 · odgovor na: pcs (#1851743)
Odgovori   +    14
[pcs]
> [jezst]
> > [pcs]
> > Naj že pride končno Zoki, da bo šlo dokončno vse v tri PM.
> >
> > Naj dobijo butalci servirano za kosilo tisto kar hočejo in naj požrejo ves drek do zadnje žličke.
> >
> > M
>
> Ja, pa vsi "nebutalci" tudi. Pa saj že požiramo konkretno... Si kaj točil gorivo zadnje čase?

Jaz vidim samo dve rešitvi:

a.) Izhodna strategija, ki jo bo letos prakticiralo 12-15.000 Slovencev (8000 jih je že šlo).
b.) Strategija nizkega štarta; v pripravljenosti s spakiranimi kovčki čakaš kaj bo in po potrebi expresno odpizdiš iz tega Avglijevega hleva

Jebo vas zombi, a se ni dalo takoj po osamosvojitvi skopirat avstrijskega ali nemškega sistema, ne, mi smo pametni u 3 pm, mi znamo vse bolje sami.

M
Na poti nam je bilo bucarjevo truplo in volilci kurcana.
anon-278831 sporočil: 3.253
[#1852365] 18.10.12 17:48 · odgovor na: anon-175672 (#1851886)
Odgovori   +    9
[cotic]
Prosim ne žalite gnoja.Gnoj pospešuje,za to, pa kar ste imenovali gnoj.ne najdem primerne primerjave.
ej cotic!

ti dam prav, vendar, ko nekaj po/rušiš, je prav, da podaš boljši predlog kako in kaj poimenovati...

reciva takole, predmetni zapis gnoj od gnoja je razumeti zgolj kot splošno po/znano metaforo, ki pa nima nič skupnega s kvalitetnim hlevskim uležanim gnojem, ki kvalitetno pospešuje rast flore...

se mi je utrnila misel - mogoče bi bilo bolje kot gnoj od gnoja, da bi zapisal greznica od greznice...

zna se...
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1852372] 18.10.12 17:52 · odgovor na: anon-1670 (#1852333)
Odgovori   +    12
[Maj]
> [vinopivec]
> > [dillinger]
> > > [denac]
> > > > [jazorit]
> > > > Štrukelj uživa v javnem nastopanju, bil je v nadzornem svetu KADa, je državni svetnik, skratka uživa privilegije, ki so mu dodeljeni.
> > > > A če hočemo dobro Sloveniji ga mora nekdo ustaviti! Takoj!
> > > > Javni sektor do danes ni občutil nikakršne krize. Plače, ki jih prejemajo učiteljice so norčevanje iz celotnega realnega sektorja.
> > >
> > > Da! In zato je po vseh režimskih medijih toliko nabijanja o revščini in lakoti. Seveda iz javnega sektorja nihče ni reven in lačen.
> >
> > včeraj zvečer odprem teletext, in ne morem verjet kaj pišejo... članek z naslovom Pod pragom revščine živi 19,3% Slovencev, v članku pa je pisalo med drugim, pazi to, da se bodo družine z enim brezposelnim staršem in drugim staršem zaposlenim v javnem sektorju znašle pod pragom revščine - če ni to spet neka prikrita propaganda Štrukljeve bande, potem pa tudi ne vem... žal danes članka ne najdem več.
>
>
> Spomni se časov kratkotrajne Bajukove vlade (ali je bil še Peterle?), ko je partijska aktivistka Lada Zei vsako jutro na Valu 202 začenjala predstavitev aktualnega Dela z "Dobro jutro, revščina". Iste metode z več ali manj istimi plačanimi morilci.
>
> Ta drek si zasluži pravično in učinkovito zakonodajo, ki je pa žal še dolgo ne bo.

Hvala lepa za tako demokracijo, kjer ne bo mogel vsak povedati kar misli.

Pol milijona polnoletnih ljudi v tej državi živi z manj kot 500 evri na mesec in potem ne bi smeli niti govoriti o revščini????

Hvala lepa za tako demokracijo kot je v severni Koreji.

Saj tvoji financerji lahko vsak dan in vsepovsod povedo, kaj si mislijo o Janši, demokraciji, RKC, Ameriki, Evropi, Jugi... Kaj te torej skrbi, revež? Oni z manj kot 500 evri načeloma ne stresajo budalosti po forumih, bi rekel.

Veš kaj, če dam spodnji forumski IQ limit na 36 namesto na 30, se poleg debilov matajeve pudlice in jugoklokana znebim še tvojih nebuloz. Domnevam, da so vsi ostali še aktivni nicki više in da jim ne bom storil krivice. Ko boš odhajal v tisto Severno Korejo, prat možgane zadnjim preostalim ovcam še tam, pa srečno pot!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852413] 18.10.12 18:22 · odgovor na: anon-96546 (#1852150)
Odgovori   +    10
[helena45]
> [mataj18]
> > [helena45]
> > > Ne. Šli so na cesto in tam že večkrat razgrajali, kako so podhranjeni. V primerjavi z novinarji se jim cedita med in mleko, pa so s teboj vred tako slepi in nesramni, da niti ne vidijo, kako se drugim godi zelo slabo.
> >
> > Slep in nesramen si ti! ki vidiš samo svoj dolg jezik!!!
>
> Samo da te opozorim, da se pogovarjaš z žensko.
>
> Lp, mataj18

A misliš da je to opravičilo za grd in strupen jezik?
Levakarji ste vedno grdoto in strup videli pri drugih. Pri sebi pa nikoli. Pa vse ste zavozili. Sedaj se pa fine delate.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852422] 18.10.12 18:31 · odgovor na: anon-1670 (#1852320)
Odgovori   +    9
[Maj]
> [Aleister]
> > [kafos]
> > Za predsednika vlade imamo kriminalca, problem so pa sindikati. Ja, to bo.
>
> Ne bo. Problem so taki misleci kot si ti. Za tako izjvo, pa bi bilo prav, da bi te predsednik vlade tožil. Bi potem na sodišču dokazal svojo trditev in pomagal onim tožilcem, ki se že šest let mantrajo, da bi našli kak dokaz. Ali ga mogoče imaš ti? Nimaš, ker bi ga drugače že obelodanil.

Predsednik vlade bi moral potem obvezno priti na sodišče in pričati kako hude duševne bolečine ima zaradi tega komentarja.

Ker pa se sodišča očitno boji kot hudič križa pa raje ne bo nikogar tožil.
Če pošlje tja odvetnika, je to isto, kot bi bil sam prisoten. Poleg tega pa še niso našli nobenega dokaza, da je kaj storil nezakonitega. Kaj bi potem hodil poslušat, da je neznanega dne, na neznanem kraju, storil neznano dejanje?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852424] 18.10.12 18:32 · odgovor na: anon-1670 (#1852327)
Odgovori   +    8
[Maj]
> [pcs]
> > [jezst]
> > > [pcs]
> > > Naj že pride končno Zoki, da bo šlo dokončno vse v tri PM.
> > >
> > > Naj dobijo butalci servirano za kosilo tisto kar hočejo in naj požrejo ves drek do zadnje žličke.
> > >
> > > M
> >
> > Ja, pa vsi "nebutalci" tudi. Pa saj že požiramo konkretno... Si kaj točil gorivo zadnje čase?
>
> Jaz vidim samo dve rešitvi:
>
> a.) Izhodna strategija, ki jo bo letos prakticiralo 12-15.000 Slovencev (8000 jih je že šlo).
> b.) Strategija nizkega štarta; v pripravljenosti s spakiranimi kovčki čakaš kaj bo in po potrebi expresno odpizdiš iz tega Avglijevega hleva
>
> Jebo vas zombi, a se ni dalo takoj po osamosvojitvi skopirat avstrijskega ali nemškega sistema, ne, mi smo pametni u 3 pm, mi znamo vse bolje sami.
>
> M

Matr si brihten.

Če bi skopirali nemški sistem, potem osamosvojitelji ne bi mogli obogateti in si prihvatizirati vse od a do ž-kot recimo bavčar pa šešok, ki sedaj prodaja pametne kitajske semaforje "našemu" kanglerju v MB.

Ali pa se proglasiti za dosmrtnega kralja kot npr. janša.
Še najmanj ima od osamosvojitve Peterle, ki ima le šest jurjev neto plače kot poslanec v Bruslju...
Obogateli so kučanisti. Oni pa niso bili osamosvojitelji.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852433] 18.10.12 18:36 · odgovor na: anon-1670 (#1852330)
Odgovori   +    8
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > Zanimivo, ko so sindikati metali hlode pod noge Pahorju jih ni pa nihče kritiziral.
>
> Pahor se z sindikati sploh ni hotel pogovarjati.

Ljubi Bog, dve leti se je pogovarjal pa ni skoraj nikamor prišel-potem je imel pa vsega dovolj in je reforme dal na glasovanje.

Sedaj pa za razliko od janše in sindikatov lahko mirno pogleda vsakemu v oči in mu reče dobro sem vam hotel pa me niste hoteli poslušati....

www.youtube.com/watc...dKEqcJ7kMM
Dobro nam je hotel, ko nas je zapufal za deset milijard evrov, ki so si jih razdelili njegovi SD in PS tajkuni. Še tisti mavzolej Stožice je pomagal postaviti. Danes pa je nedolžen, kot ovčka in vsi ostali prefarbani rdeči kolhozniki.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852435] 18.10.12 18:38 · odgovor na: anon-1670 (#1852333)
Odgovori   +    8
[Maj]
> [vinopivec]
> > [dillinger]
> > > [denac]
> > > > [jazorit]
> > > > Štrukelj uživa v javnem nastopanju, bil je v nadzornem svetu KADa, je državni svetnik, skratka uživa privilegije, ki so mu dodeljeni.
> > > > A če hočemo dobro Sloveniji ga mora nekdo ustaviti! Takoj!
> > > > Javni sektor do danes ni občutil nikakršne krize. Plače, ki jih prejemajo učiteljice so norčevanje iz celotnega realnega sektorja.
> > >
> > > Da! In zato je po vseh režimskih medijih toliko nabijanja o revščini in lakoti. Seveda iz javnega sektorja nihče ni reven in lačen.
> >
> > včeraj zvečer odprem teletext, in ne morem verjet kaj pišejo... članek z naslovom Pod pragom revščine živi 19,3% Slovencev, v članku pa je pisalo med drugim, pazi to, da se bodo družine z enim brezposelnim staršem in drugim staršem zaposlenim v javnem sektorju znašle pod pragom revščine - če ni to spet neka prikrita propaganda Štrukljeve bande, potem pa tudi ne vem... žal danes članka ne najdem več.
>
>
> Spomni se časov kratkotrajne Bajukove vlade (ali je bil še Peterle?), ko je partijska aktivistka Lada Zei vsako jutro na Valu 202 začenjala predstavitev aktualnega Dela z "Dobro jutro, revščina". Iste metode z več ali manj istimi plačanimi morilci.
>
> Ta drek si zasluži pravično in učinkovito zakonodajo, ki je pa žal še dolgo ne bo.

Hvala lepa za tako demokracijo, kjer ne bo mogel vsak povedati kar misli.

Pol milijona polnoletnih ljudi v tej državi živi z manj kot 500 evri na mesec in potem ne bi smeli niti govoriti o revščini????

Hvala lepa za tako demokracijo kot je v severni Koreji.
To revščino so si sami izvolili tisti trenutek, ko so se odločili za prefarbanega Kučana namesto Pučnika in njegove kradljive pajdaše.
ketika sporočil: 4.267
[#1852443] 18.10.12 18:46 · odgovor na: anon-187668 (#1851952)
Odgovori   +    2
[menim]
> [Gustl]
> Ko je enkrat ulica, je vse prepozno...ulica pa je počasi tu.

Legalne demonstracije morajo dovoliti na upravni enoti, te dovolilnice, pa v teh časih, demonstranti ne bodo dobili.

Nelegalne demonstracije pa zelo hitro zatre policija z vodnimi topovi. Kar pomeni, da tudi, če bodo, bodo demonstracije v zelo majhnem obsegu.

Zelo verjetni razplet dogodkov v naslednjih mesecih: po obsegu skromne demonstracije na ulicah in izpeljava direktiv, ki jih bo Slovenija dobila iz Bruslja v zameno za denarno pomoč.
Kar sanjaj. Če bo Janša poslal topove bo še isti dan letel iz službe.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12