Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na pediatriji zdravijo tudi zdrave otroke?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-117675 sporočil: 1.191
Ne vem jaz kaj je na tej kliniki. A overcare v medicini je problem. Podobno kot komumalci kopljejo cesto po 10 krat, pa bi bilo mogoče eno kopanje dovolj. In to na drugi cesti. Naprimer.

To se zgodi povsod, kjer potrošnik ni suveren, plačujejo mu pa obskurni mehanizmi ki jih tudi nima pod kontrolo.

Potem "si pa izmišlja vedno nove bolečine", kot je rekel pesnik.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1848711

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[Glavni forum] Tema: Na pediatriji zdravijo tudi zdrave otroke?
[#1848719] 15.10.12 23:03 · odgovor na: anon-117675 (#1848711)
Odgovori   +    9
[ThomasCR]
Ne vem jaz kaj je na tej kliniki. A overcare v medicini je problem. Podobno kot komumalci kopljejo cesto po 10 krat, pa bi bilo mogoče eno kopanje dovolj. In to na drugi cesti. Naprimer.

To se zgodi povsod, kjer potrošnik ni suveren, plačujejo mu pa obskurni mehanizmi ki jih tudi nima pod kontrolo.

Potem "si pa izmišlja vedno nove bolečine", kot je rekel pesnik.
Da, tako je v demokraciji nikogaršnje države in prostem trgu za vse proizvajalce in uslugarje.
Če kupca ni, ga je potrebno pač narediti, kupec za zdravila in zdravniške usluge je pa bolnik, ne zdrav človek.
Če ti nič ne pomaga, pomisli na sol, če ti pa nikogaršnja država povzroča bedo, bolezni in debelost, pomisli dvakrat na sol!
anon-112890 sporočil: 3.228
[Glavni forum] Tema: Na pediatriji zdravijo tudi zdrave otroke?
[#1849114] 16.10.12 11:44 · odgovor na: anon-117675 (#1848711)
Odgovori   +    0
[ThomasCR]
Ne vem jaz kaj je na tej kliniki. A overcare v medicini je problem. Podobno kot komumalci kopljejo cesto po 10 krat, pa bi bilo mogoče eno kopanje dovolj. In to na drugi cesti. Naprimer.

To se zgodi povsod, kjer potrošnik ni suveren, plačujejo mu pa obskurni mehanizmi ki jih tudi nima pod kontrolo.

Potem "si pa izmišlja vedno nove bolečine", kot je rekel pesnik.
Se polnoma strinjam s tvojim komentarje.

Ljudje hočemo biti zdravi, ko nam nekaj ni v redu, želimo, da nas pozdravijo. Pa je resnično in realno pričakovati, da medicina pozna vse bolezni in da diagnosticira vse brez napake. Prav tako se zgodi, da nekoga ne zdravijo in ima to bolezen. Vsi si želimo, da se napaka ne bi zgodia v našem primeru, vendar ni vedno tako. Na žalost.
anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Na pediatriji zdravijo tudi zdrave otroke?
[#1849120] 16.10.12 11:45 · odgovor na: anon-117675 (#1848711)
Odgovori   +    1
[ThomasCR]
Ne vem jaz kaj je na tej kliniki. A overcare v medicini je problem. Podobno kot komumalci kopljejo cesto po 10 krat, pa bi bilo mogoče eno kopanje dovolj. In to na drugi cesti. Naprimer.

To se zgodi povsod, kjer potrošnik ni suveren, plačujejo mu pa obskurni mehanizmi ki jih tudi nima pod kontrolo.

Potem "si pa izmišlja vedno nove bolečine", kot je rekel pesnik.
Kdo si izmišlja nove bolečine zdravnik ali bolnik?

Strani: 1