Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čile kot eldorado za Slovence

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Čile kot eldorado za Slovence
[#1845092] 12.10.12 01:30 · odgovor na: (#1843814)
Odgovori   +    3
[janezpizdek]
>Ko se večina mnenjskih voditeljev...

Ali mi avtor članka, urednik Tomažič, ali pa "uredništvo", hehe, prosim zaupa, kdo so to "mnenjski voditelji"?

Silno rad bi videl kako izgledajo te beštije, ki v Sloveniji imajo status "mnenjskih voditeljev".

Saj ne, da bi me kaj posebej zanimali oer se, le rad bi poskusil ugotoviti, kdo, daj in temljem kakšnih kriterijev jim je ta status, oz. titulo podelil. Razen seveda, če avtor, ali uredništvo tudi glede tega postreže kar z odgovori, da mi ni treba ugibati.

Vsekakor bi urednika Tomažiča, ki očitno vse te mnenjske voditelje pozna, saj nam tu v članku razodene, da ve kako se oni vedejo, prosil, da mi da par imen, strogo kot primer, da si sirota lahko ustvarim sliko o tem ka te je to zaj ena žvavda toti "mnenjski voditelj".

LP shaman
Ma ostja, Shaman, tule si pa pihnil eno v juzno cono logike. Pa secirajmo besedi 1) "mnenjski" in 2)"voditelj".

Ad 1) : mnenjski, mnenje, menim (ki izhajajo iz nemškega (ich) meine; prosto po Abecedarium Purinolicum) v tem primeru preprosto pomeni najvišjega stricka v hierarhiji Goebelsovega TOZD-a v Politbiroju KP, Odsek za Propagando. Ka cmo, tak je ze dolgo.

Ad 2) Voditelj. Ni kaj dodat. To je lahko Fuehrer, Capo, El Commandante, Tov. Pre(ts ts)ednik, druze Marsal, Duce, Vodilni Kozel, El Alpha Impotente Magnifico (sem v Spaniji, pa me hebe eslovenscia)......

Potrebujes samo se sintezo ali hibridizacijo obeh razlag in dobis persone iz mesa in krvi. Radi koljejo meso, pijejo in tocijo kri. To so "mnenjski voditelji".

Buonas noches y un saludo muy bonito, Purinoli