Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1006 sporočil: 1.881
"Če dolžniki ne morejo plačati svojih dolgov, obstaja le ena skupina, ki bi morala in je tudi sposobna nositi stroške: sami upniki, saj so ti zavestno sprejeli investicijsko tveganje in razpolagajo s potrebnim premoženjem," pišejo."

Če so to strokovnjaki, sem jaz papež. Potrebno je zgolj razumeti, od kod je denar - tega očitno ne vedo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1747767

Strani: 1

anon-102774 sporočil: 1.958
[BOR]
"Če dolžniki ne morejo plačati svojih dolgov, obstaja le ena skupina, ki bi morala in je tudi sposobna nositi stroške: sami upniki, saj so ti zavestno sprejeli investicijsko tveganje in razpolagajo s potrebnim premoženjem," pišejo."

Če so to strokovnjaki, sem jaz papež. Potrebno je zgolj razumeti, od kod je denar - tega očitno ne vedo.
A sa ti bi še kar talal brez rizika na lepe oči raznim Šrotarjem, Bavčarjem, potem pa račun izstavil nam davkoplačevalcem?
Ti pa seveda dopuščam domišljijo da si res najbrž papež.
anon-196894 sporočil: 429
Spoštovani gospod papež, denar je od boga, banke so si ga le z božjo pomočjo prilastile. In kot je prišel, je tudi odšel.

Čestitke nemškim ekonomistom. Zadeva bi bila popolnoma drugačna, če ne bi tako temeljito pregnali Judov!

Strani: 1