Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2684680] 19.11.17 18:21
Odgovori   +    7
Kralj Ubu (Ubu roi) oz. kralj Cerar in njegova pohlepna žena Mama Ubu, ki jo igra Koprivnikar...Priča smo divji grozljivki o zlobi in pohlepu štrukljev in sindikatov javnega sektorja, ki so družbi napovedali pohod pohlepa in brezobzirno morijo. V javnem sektorju ata Ceraju in njegovi ženi Mami Ubu - Koprivnikarju ploskajo, podjetniki in zasebni gospodarstveniki jima pošiljamo le veliki »Buuuu«. Ja, Kralj Ubu Alfreda Jarryja kaže sodobno Slovenijo v kateri Cerarjev javni sektor kot brezobzirni in požrešni oblastnik, ropa podjetnike, zasebno gospodarstvo in naše delavce.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2684682] 19.11.17 18:39 · odgovor na: anon-317028 (#2684680)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
....Ja, Kralj Ubu Alfreda Jarryja kaže sodobno Slovenijo v kateri Cerarjev javni sektor kot brezobzirni in požrešni oblastnik, ropa podjetnike, zasebno gospodarstvo in naše delavce.
In ropajo tako "uspešno", da imajo izropani podjetniki največjo industrijsko rast daleč naokoli.....
Pa ne da sodiš vse skozi svoja podjetniško ne vam kao uspešna očala. Upam samo to, da nisi tako pameten kot prek kašnim letom oni s Štajerske, ki je trdil da bo preselil proizvodnjo v Avstrijo kjer so davki menda nižji. Pa so figo nižji in cela dela je 2,1x višja! Ops, storila se mi je majhna napaka, pozabil sem da bi on plačeval avstrijske davke, delavce pa po slovensko.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2684684] 19.11.17 19:12 · odgovor na: anon-178149 (#2684682)
Odgovori   +    9
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> ....Ja, Kralj Ubu Alfreda Jarryja kaže sodobno Slovenijo v kateri Cerarjev javni sektor kot brezobzirni in požrešni oblastnik, ropa podjetnike, zasebno gospodarstvo in naše delavce.

In ropajo tako "uspešno", da imajo izropani podjetniki največjo industrijsko rast daleč naokoli.....
Pa ne da sodiš vse skozi svoja podjetniško ne vam kao uspešna očala. Upam samo to, da nisi tako pameten kot prek kašnim letom oni s Štajerske, ki je trdil da bo preselil proizvodnjo v Avstrijo kjer so davki menda nižji. Pa so figo nižji in cela dela je 2,1x višja! Ops, storila se mi je majhna napaka, pozabil sem da bi on plačeval avstrijske davke, delavce pa po slovensko.
Lik Cerarja je nastal iz domačih nalog, ki jih je dobil od režiserja Štrukla. Prvo je z izjavo »davkov ne bomo povečevali« za podjetnike ustvaril obetajočo državo Utopijo, potem pa je kmalu z Mramorjem naredil Antiutopijo. Cerar v vladi nima zadnje besede, ki je rezervirana za Štruklja in Koordinacijo sindikatov javnega sektorja. Štrukelj je blagovna znamka, ki jo prodajata Cerar in Koprivnikar.
0513ANITO sporočil: 10.810
[#2684694] 19.11.17 21:47 · odgovor na: anon-178149 (#2684682)
Odgovori   +    4
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> ....Ja, Kralj Ubu Alfreda Jarryja kaže sodobno Slovenijo v kateri Cerarjev javni sektor kot brezobzirni in požrešni oblastnik, ropa podjetnike, zasebno gospodarstvo in naše delavce.

In ropajo tako "uspešno", da imajo izropani podjetniki največjo industrijsko rast daleč naokoli.....
Pa ne da sodiš vse skozi svoja podjetniško ne vam kao uspešna očala. Upam samo to, da nisi tako pameten kot prek kašnim letom oni s Štajerske, ki je trdil da bo preselil proizvodnjo v Avstrijo kjer so davki menda nižji. Pa so figo nižji in cela dela je 2,1x višja! Ops, storila se mi je majhna napaka, pozabil sem da bi on plačeval avstrijske davke, delavce pa po slovensko.
Na kratko o zgornjem bullshitu.

Čuti i trpi....

Saj si iz gospodarstva. (Pa ne ti Maček)

Strani: 1