Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Dober avto za dober posel

Strani: 1

klemenstp sporočil: 2.568
[#2373461] 17.04.14 23:10
Odgovori   +    5
A se vam je odpeljalo s temi članki o plehu? Trenutno mi moje vozilo zadostuje, da se odpeljem preko meje, o prasicengajstu v SLO in odgovornih ter spremembah in realnem stanju pa nič zapisanega.

Res gre vse v 3*%&$#!"
gogi1 sporočil: 5.314
[#2373642] 18.04.14 11:19
Odgovori   +    1
Brez tega ne gre, za volanom preživimo preveč časa, da bi v celoti zanemarili čustveni dejavnik.
Da bi ga v celoti zanemarili je morda res, ampak vpletanje dobre tone pleha v svoje spolne in ostale fantazije morda tudi ni najbolj zdravo. Kot na primer bizarno imenovanje avtov športni. Avto ni športen, ker je stroj. Kot traktor ali slamoreznica nista športna, če sta hitrejša in bolj zmogljiva. Športnost avta je čista fantazija preveč čustvenih opazovalcev.
najobj sporočil: 31.918
[#2373812] 18.04.14 15:18 · odgovor na: klemenstp (#2373461)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 18.04.2014 15:20
[klemenstp]
A se vam je odpeljalo s temi članki o plehu? Trenutno mi moje vozilo zadostuje, da se odpeljem preko meje, o prasicengajstu v SLO in odgovornih ter spremembah in realnem stanju pa nič zapisanega.

Res gre vse v 3*%&$#!"
... eh, saj so Financarji ziher hoteli še kaj o realnem stanju v avtomobilski industriji napisat, pa na žalost ne morejo nič pametnega napisat, ker je glih zaradi tebi podobnih škrtic, ki svoj pleh šparajo do onemoglosti, avtomobilska industrija šla v 3*%&$#!" ... aja, saj toti 3*%&$#!" pomeni kurac ali pizda ali kaj podobnega, a ne ? ...

Strani: 1